ČASTÉ DOTAZY

Jak probíhá objednání, zaplacení a přihlášení do kurzu?

  • vyberte si kurz, o který máte zájem
  • v pravé části detailu kurzu najdete objednávkový formulář
  • vyberte cenovou a časovou variantu, která Vám vyhovuje
  • doplníte údaje o Vašem mobilním čísle, operátorovi, email a souhlas s všeobecnými provozními podmínkami a potvrdíte tlačítkem "Objednat"
  • na Váš mobilní telefon je Vám zaslána sms s heslem
  • zároveň se Vám na počítači otevře okno od Vašeho operátora, kde doplníte zaslané heslo a potvrdíte tlačítkem
  • zobrazí se Vám rekapitulace celé platby, kterou naposledy potvrdíte tlačítkem
  • je zaplaceno a nyní jste přesměrování seznmu "muj kurz", kde potvrdíte "ZAHÁJIT KURZ", nebo nepotvrdíte, odejdete a zahájit ho později (po zahájení kurzu, začíná běžet "objednaná doba" kurz
  • pro budoucí přihlášení jděte na www.kurz-za-sms.cz a vpravo nahoře vyplňte pouze číslo mobilního telefonu a klikněte na šipku vedle

Nejde mi přihlásit, co mám dělat?

Zkontrolujte, že jste prošli všechny body popsané výše "Jak probíhá objednání, zaplacení a přihlášení do kurzu?". Pokud jste si jisti, že jste u operátora potvrdili platbu a přesto se nemůžete pod svým mobilním číslem přihlásit, od-kontrolujte že jste zadali devět číslic svého mobilního telefonu ve tvaru bez mezer (před, za i mezi číslicemi) a bez předčíslí +420. Pokud se Vám přesto nepodařilo přihlásit, kontaktujte nás.

Jde zaplatit i jiným způsobem?

Ano, na vyžádání (zaslat email na sb@kurz-za-sms.cz) lze zaplatit převodem na náš účet 115-5051110237/0100 vedený u Komerční banky. Jako variabilní symbol musíte vždy uvést číslo mobilního telefonu, pod kterým se budete do kurzu přihlašovat.

Můžu oddálit 24 hodinový přístup?

Ano, po zaplacení jste vyzváni k zahájení kurzu. Pokud nekliknete na "zahájit kurz", je kurz časově nedotčen. Pokud kliknete na "zahájit kurz", běží doba, na kterou jste si kurz objednali. Ani odhlášením ani zavřením okna prohlížeče tato doba není přerušena.

Jak mám službu reklamovat?

Na reklamaci máte nárok, pokud Vám služba nebyla z naší strany řádně poskytnuta. Pokud jste přesvědčeni, že Vám služba nebyla řádně poskytnuta, kontaktujte nás.

Je možné si vybrat jinou dobu přístupu do kurzu nežli 24hod nebo 14 dní?

Ano, ale jen delší doba nežli 14dní a cena je vyšší. V případě zájmu nás kontaktujte emailem sb@kurz-za-sms.cz.

Je možné kurz koupit jako dárek pro jiné číslo mobilního telefonu?

Ano, je možné provést platbu přes jiné telefonní číslo, nežli to, které se do kurzu bude moci přihlásit. Ve vybraném kurzu, v pravé oranžové části, pod kolonkou "telefonní číslo" najdete "jiné telefonní číslo pro přihlášení", na které klikněte a zobrazí se Vám kolonka pro zadání telefonního číslo obdarovaného. Ten se do doby, než mu to sami dáte vědět, nic nedozví.

Jak a kdy vlastně zaplatím kurz?

Kurz se platí přes službu M-platba, nebo M-peněženka, která je službou Vašich operátorů. Více na www.platmobilem.cz. Po potvrzení objednávky se Vám zobrazí poplatek ve Vašem vyúčtování od mobilního operátora. "Zjednodušeně můžeme říci, že nám žádné peníze neplatíte, ale zaplatíte je ve faktuře za mobil."

Jak postupovat, když bychom využili kurzy pro celou firmu / úřad?

Podívejte se na nabídku kurzů pro firmy a úřady.

Co si vlastně koupím, jak kurz vypadá?

Koupíte si online kurz, který můžete pohodlně studovat v prostředí Vašeho domova, nebo kanceláře. Kurz je časově omezen na "objednanou dobu", kterou si vybíráte při objednávání. Kurz obsahuje soubor několika videí, která jsou rozděleny do kapitol. Každá kapitola obsahuje nejen video s odborným výkladem, ale také zadání pro cvičení, které utuží nové znalosti.

Co potřebuji k tomu, abych technicky mohl spustit kurz?

Potřebujete počítač, telefon, nebo tablet, který je připojen k internetu, má webový prohlížeč např.: Internte Explorer verze 7 a vyšší, Firefox, Operu, Chrome, Safari atd., a které podporují JavaScript a Flash.

určeno pro:
mírně pokročilé

za kolik:
99 Kč - 24hodinový přístup

jak objednat:
vyplnit mobil a odeslat objednávku

po objednání:
přijde SMS s heslem a potvrdíte platbu, po potvrzení budete přesměrováni do kurzu

jak kurz vypadá:
soubor videí s odborným výkladem
a sekcí pro procvičení

záruka kvality:
vytvořeno odborníky z Univerzity HK

Chci zaslat email, až bude nový kurz:


Video kurzy MS OFFICE 2010 a 2007

Kurz je složen z několika výukových videí s odborným výkladem.
Videa byla vytvořena odborníky z Univerzity Hradec Králové.
Vytvořeno ve spolupráci s odborníky Univerzity Hradec Králové, Fakulty Informatiky a managementu